Wizyty domowe psie problemy

D1010015sW czasie wizyty domowej psi psycholog ma możliwość obserwacji psa w warunkach, w których przebywa on na co dzień, co  pozwala bardziej precyzyjnie określić przyczynę psiego problemu zachowania. Dlatego wizyta domowa jest najskuteczniejszą formą konsultacji zoopsychologicznej. W czasie wizyty powinni być obecni wszyscy domownicy.

Konsultacja trwa około 1,5 – 2,5  godzin i polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dotyczącego psa, jego relacji z poszczególnymi domownikami, innymi zwierzętami w domu, a także diety, przebytych chorób i innych informacji, na podstawie których określone zostają przyczyny i mechanizmy zaburzenia oraz propozycja postępowania terapeutycznego.

Jeżeli problem dotyczy zachowania psa na spacerach, to w trakcie wizyty wychodzę z psem i właścicielem na spacer.

W cenę wizyty wliczone jest do 10 konsultacji e-mailowych przez 6 tygodni od daty wizyty.  Jeżeli właściciel ma pytania lub problemy z wdrożeniem jakiegoś punktu terapii proponuję alternatywne rozwiązanie i na bieżąco modyfikuję postępowanie. W dalszym etapie leczenia możliwe są konsultacje telefoniczne. Koszt konsultacji telefonicznej wynosi 90 zł.

W czasie wizyty powinni być obecni wszyscy domownicy.

Cena wizyty z dojazdem Warszawa wyłącznie dzielnice: Ursynów, Mokotów, Ochota, Włochy, Ursus, Wola, Bemowo, oraz Grodzisk, Grójec wynosi 300 zł

W długotrwałym leczeniu koszt wysyłki dodatkowych recept wynosi 20 zł.

Umawianie wizyty e-mailowo lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17