Wizyty domowe kocie problemy

kotsW czasie wizyty domowej koci psycholog ma możliwość obserwacji kota w warunkach, w których przebywa on na co dzień, co  pozwala bardziej precyzyjnie określić przyczynę kociego problemu zachowania. Szczególnie w przypadku kotów ważne jest także poznanie rozkładu mieszkania, lokalizacji kuwet, misek z jedzeniem i wodą,  traktów komunikacyjnych, legowisk i innych kocich zasobów.  Niewłaściwy dostęp kotów do  zasobów jest częstą przyczyną problemów z ich zachowaniem. Wprowadzenie zmian w tym zakresie powoduję poprawę zachowania oraz relacji między poszczególnymi kotami.

Wizyta trwa około 1,5 – 2 godzin i polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dotyczącego kota lub kotów, relacji między poszczególnymi kotami oraz między kotami, a domownikami, innymi zwierzętami w domu, a także diety, przebytych chorób i innych informacji, na podstawie których określone zostają przyczyny i mechanizmy zaburzenia oraz propozycja postępowania terapeutycznego.

W cenę wizyty wliczone jest do 10 konsultacji e-mailowych przez 6 tygodni od daty wizyty.  Jeżeli właściciel ma pytania lub problemy z wdrożeniem jakiegoś punktu terapii proponuję alternatywne rozwiązanie i na bieżąco modyfikuję postępowanie. W dalszym etapie leczenia możliwe są konsultacje telefoniczne. Koszt konsultacji telefonicznej wynosi 90 zł.

W czasie wizyty powinni być obecni wszyscy domownicy.

Cena wizyty z dojazdem Warszawa wyłącznie dzielnice: Ursynów, Mokotów, Ochota, Włochy, Ursus, Wola, Bemowo, oraz Grodzisk, Grójec wynosi 300 zł

W długotrwałym leczeniu koszt wysyłki dodatkowych recept wynosi 20 zł.

Umawianie wizyty e-mailowo lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17