Wizyty domowe psie problemy

D1010015sW czasie wizyty domowej psi psycholog ma możliwość obserwacji psa w warunkach, w których przebywa on na co dzień, co  pozwala bardziej precyzyjnie określić przyczynę psiego problemu zachowania. Dlatego wizyta domowa jest najskuteczniejszą formą konsultacji zoopsychologicznej. W czasie wizyty powinni być obecni wszyscy domownicy.

Konsultacja trwa około 1,5 – 2,5  godzin i polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dotyczącego psa, jego relacji z poszczególnymi domownikami, innymi zwierzętami w domu, a także diety, przebytych chorób i innych informacji, na podstawie których określone zostają przyczyny i mechanizmy zaburzenia oraz propozycja postępowania terapeutycznego.

Jeżeli problem dotyczy zachowania psa na spacerach, to w trakcie wizyty wychodzę z psem i właścicielem na spacer.

W cenę wizyty wliczona jest nielimitowana ilość konsultacji e-mailowych przez 3 miesiące od daty wizyty.  Jeżeli właściciel ma pytania lub problemy z wdrożeniem jakiegoś punktu terapii proponuję alternatywne rozwiązanie i na bieżąco modyfikuję postępowanie.

W czasie wizyty powinni być obecni wszyscy domownicy.

Cena wizyty z dojazdem Warszawa dzielnice: Ursynów, Wilanów, Mokotów, Ochota, Włochy, Śródmieście, Ursus, Wola, Bemowo wynosi 200 zł

Cena wizyty z dojazdem Warszawa dzielnice: Bielany, Żoliborz, Praga, Wawer, Wesoła, Rembertów, Targówek, Białołęka wynosi 250 zł

Cena wizyty poza Warszawą wynosi 200 zł + koszty dojazdu w zależności od odległości

 

W długotrwałym leczeniu koszt wysyłki dodatkowych recept wynosi 20 zł.